W dniu 18 stycznia br. (poniedziałek) zostaną zawieszone zajęcia edukacyjne w klasach 1-3 szkół podstawowych miasta i gminy Pułtusk

W związku z prognozami meteorologicznymi przewidującymi wystąpienie bardzo niskich temperatur, w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne uczniów, Burmistrz Miasta Pułtusk w uzgodnieniu z dyrektorami szkół podjął decyzję o zawieszeniu zajęć edukacyjnych w klasach 1-3 szkół podstawowych na terenie miasta i gminy Pułtusk w poniedziałek, 18 stycznia br. Jednocześnie informujemy, że zostaną zapewnione zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci, których rodzice nie są w stanie zabezpieczyć w tym dniu opieki. Zajęcia będą odbywały się w dotychczasowych grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczniowie klas 4-8 uczestniczą w zajęciach w ramach nauki zdalnej. Ponadto informujemy, że przedszkola będą funkcjonowały bez zmian, lecz apelujemy o rozważenie pozostawienia dzieci w tym dniu w domach.

 

Wydział Edukacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Pułtusku