W dniu 22.06.2018 roku dziewięcioro dzieci sześcioletnich pożegnało się z przedszkolem. Po raz ostatni wystąpiły przed rodzicami, Panią Dyrektor i personelem przedszkola w montażu słowno-muzycznym ,, I tak się zamknęła przedszkolna kronika''. Swój występ rozpoczęły od układu tanecznego do utworu Piotra Czajkowskiego ,, Taniec kwiatów''. Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola.  Wychowawczyni Danuta Putrzyńska- dyplomy ukończenia pierwszego etapu katechizacji. 

Danuta Putrzyńska

GALERIA ZDJĘĆ

Sukcesy w konkursach w roku szkolnym 2017/2018

Klasa II SP

Wiktor Nalewajk – II miejsce w gminnym konkursie plastycznym „ Wszyscy dbamy o środowisko naturalne”

Klasa III SP

Klasa IV SP

Justyna Wielgolewska – I miejsce w gminnym konkursie „Kartka świąteczna”

Oliwia Bocheńska – II miejsce w gminnym konkursie „ Kartka świąteczna”

Justyna Wielgolewska -  wyróżnienie w gminnym konkursie „Bombka świąteczna”

Justyna Wielgolewska-wyróżnienie w X Gminnym Konkursie Papieskim- praca plastyczna

Klasa V SP

Emilia Mitkowska – I miejsce – gminny konkurs ortograficzny „   O pióro Burmistrza Miasta Pułtusk”

Maria Kordowska- I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Burmistrza Miasta Pułtusk „ Wszyscy dbamy o środowisko naturalne”

Maria Kordowska -  wyróżnienie  w konkursie wiedzy  w  X Gminnym Konkursie Papieskim 

Klasa VI SP

Rozalia Mitkowska- II miejsce w gminnym  konkursie matematycznym „O liczydło Burmistrza Miasta Pułtusk”

Marta Gralewska- I miejsce w gminnym konkursie ekologicznym „Ziemia naszym domem”

Rozalia Mitkowska- II miejsce w gminnym konkursie ekologicznym „Ziemia naszym domem”

Daria Wasilewska – wyróżnienie w gminnym konkursie ekologicznym „Ziemia naszym domem”

Marta Gralewska - V Gminna Gala Profilaktyki Lokalnej pod hasłem „Życie na skrzydłach przyjaźni – życiem bez uzależnień”.- I miejsce

Rozalia Mitkowska- wyróżnienie  w konkursie wiedzy  w  X Gminnym Konkursie Papieskim 

Agata Wójcik, Klaudia Godlewska, Milena Siemek i Magdalena Wielgolewska- II miejsce w  gminny konkurs historyczny „ Wyścig po historię”

Julia Kordowska, Klaudia Godlewska i Weronika Stańkowska- I miejsce w „ V Gminnej Gali Profilaktyki Lokalnej”

Magdalena Wielgolewska-  II miejsce w konkursie wiedzy i II miejsce konkursie literackim w X Gminnym Konkursie Papieskim 

Klasa VII

Julia Kordowska - I miejsce – II edycja konkursu języka angielskiego „ O słownik Burmistrza Miasta Pułtusk”

Julia Kordowska- II miejsce w „ III regionalnym konkursie języka angielskiego 2017/2018”

Agata Wójcik, Klaudia Godlewska, Milena Siemek i Magdalena Wielgolewska- II miejsce w  gminny konkurs historyczny „ Wyścig po historię”

Julia Kordowska, Klaudia Godlewska i Weronika Stańkowska- I miejsce w „ V Gminnej Gali Profilaktyki Lokalnej”

Magdalena Wielgolewska-  II miejsce w konkursie wiedzy i II miejsce konkursie literackim w X Gminnym Konkursie Papieskim 

Klasa II PG

Piotr Wielgolewski – III miejsce w gminnym konkursie historycznym „Wyścig po historię”

Piotr Wielgolewski – III miejsce – w  gminnym konkursie „ Matematyka dla niepodległej”

Karolina Gralewska – III miejsce – w gminnym konkursie „ Matematyka dla niepodległej”

Monika Gralewska - wyróżnienie w  gminnym konkursie „Świąteczna bombka”

Klasa III PG

Agnieszka Wiśniewska, Alicja Wójcik i Natalia Dytrych- III miejsce w  gminnym konkursie historycznym „Wyścig po historię”

Agnieszka Wiśniewska i Natalia Dytrych – w gminnym konkursie „ Matematyka dla niepodległej”

Maciej Kaźmierczak

Osiągniecia sportowe w PSP w Przemiarowie

roku szkolnym 2017/2018

 

19.09.2017r.- Pułtusk  - Biegi z okazji Dni Pułtuska

      III m.   sztafeta PSP 10 x 200 m w składzie:

  1. Maja Kordowska
  2. Jakub Lesiński
  3. Monika Kordowska
  4. Szymon Królicki
  5. Kinga Borucka
  6. Piotr Karpiński
  7. Marta Gralewska
  8. Karol Sztreja
  9. Klaudia Godlewska
  10. Artur Ciecierski

W biegu indywidualnym

         II m  -bieg na  400m zajął Jakub Lesiński kl. III

         I m  -  bieg na 800 m zajęła Marta Gralewska kl. VI

         II m  - bieg na  800 m zajęła Milena Siemek kl. VII

21.09.2017r. Pułtusk – Czwartki Lekkoatletyczne

 III m   - 300m  Jakub Lesiński kl. III

   I m   - skok w dal  Piotr Karpiński kl. V

   II m  -  bieg na 60 m Piotr Karpiński

   II m  - bieg na 300 m Maria Kordowska kl. V

   I m  -  bieg na 1000 m Otłowski Bartłomiej kl. V

   III m  -  bieg na 300 m Wysocka Zuzanna kl. V

   I m   -  piłeczka pal.  Ciecierska Aneta kl. VI

   III m  -  skok w dal  Ciecierska Aneta

    I m  -  skok w dal  Gralewska Marta kl. VI

    I m  -  bieg na 600 m Gralewska Marta

    III m – piłeczka pal.  Gralewska Marta

    I m  -  skok w dal Karol Sztreja  kl. VI

    III m  -  bieg na 60 m Karol Sztreja

 

          17.04.2018r. Pułtusk – Czwartki Lekkoatletyczne - wiosenne otwarcie

 

   I m   - skok w dal  Karpiński  Piotr kl. V

   II m  -  bieg na 60 m  Karpiński Piotr

   II m  - pił. pal. Wasielewski Karol  kl. V

   III m  skok w dal Wasielewski Karol  kl. V

   II m   -  pił. pal.  Ciecierska Aneta kl. VI

   III m  -  skok w dal  Ciecierska Aneta

   II m  - skok wzwyż Ciecierska Aneta

   III m - bieg na 300 m  Ciecierska  Aneta

    I m  -  skok w dal  Gralewska Marta kl. VI

    I m  -  bieg na 300 m Gralewska Marta

    III m – skok wzwyż   Gralewska Marta

    I m  -  skok w dal Karol Sztreja  kl. VI

    III m  -  bieg na 60 m Karol Sztreja

    I m - skok wzwyż Mitkowska Rozalia kl. VI

    II m  - skok w dal Mitkowska Rozalia

    III m - bieg na 600 m Kordowska Aneta kl. VI

    III m - pił. pal.  Kozarzewski Jakub   kl. VI

 

15.05.2018r. Pułtusk - Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce kl. VII i II, III G

 

                  I m bieg na 1500m Damian  Adamczyk  kl. III G

                  I m rzut oszczepem Damian Adamczyk  kl. III G

                  III m skok wzwyż Damian Adamczyk   kl. III G

                  III m bieg na 1500m Szymon Dytrych kl. III G

                  II m pchnięcie kulą  Adrian Obrębski  kl. II G

 

28.05.2018r. - Pułtusk -  Mistrzostwa Powiatu  w Czwartkach Lekkoatletycznych

 

                  I m   - skok w dal  Piotr Karpiński kl. V

                  I m  -  bieg na 60 m Piotr Karpiński

                  II m  - rzut piłeczką palantową Karol Wasielewski kl. V

                  III m   -  rzut piłeczką palantową Ciecierska Aneta kl. VI

                  II m  -  bieg na 300 m Ciecierska Aneta

                  II m  -  skok w dal  Gralewska Marta kl. VI

                  I m  -  bieg na 300 m Gralewska Marta

                  II m  - bieg na 600 m Aneta Kordowska kl. VI

                  I m – bieg na 600 m Rozalia Mitkowska kl. VI

                  II m - skok wzwyż  Rozalia Mitkowska

                  II m  -  skok w dal Karol Sztreja  kl. VI

                  III m  -  bieg na 60 m Karol Sztreja

 

Kwalifikacje do Łodzi Mistrzostwa Polski  16 - 17. 06. 2018r.

Karpiński Piotr bieg na 60 m

Ciecierska Aneta bieg na 300 m

Gralewska Marta skok w dal

Sztreja Karol  skok w dal

 

09.06.2018r. -Teresin -Mistrzostwa Mazowsza

 

        III m w biegu na 60 m Karol Sztreja

 

 

22 czerwca 2018 roku w sali gimnastycznej  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Witolda Pileckiego w Przemiarowie odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018.

Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej, II i III Gimnazjum, oraz rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły.  

Przewodniczący Rady Rodziców pan Ryszard Myszor podziękował pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom, oraz rodzicom za całoroczną współpracę.

Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV - VII, oraz IIG i IIIG. Następnie odbyło się uroczyste pożegnanie klasy III gimnazjum. 
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.
 

W dniu dzisiejszym tj. 18.06.2018 uczniowie z naszej szkoły uczęszczający na zajęcia taneczne prowadzone przez panią Malwinę Gorczyńską zaprezentowali swoje umiejętności przed swoimi rodzicami i całą społecznością szkolną.

GALERIA ZDJĘĆ