Sukcesy w konkursach w roku szkolnym 2017/2018

Klasa II SP

Wiktor Nalewajk – II miejsce w gminnym konkursie plastycznym „ Wszyscy dbamy o środowisko naturalne”

Klasa III SP

Klasa IV SP

Justyna Wielgolewska – I miejsce w gminnym konkursie „Kartka świąteczna”

Oliwia Bocheńska – II miejsce w gminnym konkursie „ Kartka świąteczna”

Justyna Wielgolewska -  wyróżnienie w gminnym konkursie „Bombka świąteczna”

Justyna Wielgolewska-wyróżnienie w X Gminnym Konkursie Papieskim- praca plastyczna

Klasa V SP

Emilia Mitkowska – I miejsce – gminny konkurs ortograficzny „   O pióro Burmistrza Miasta Pułtusk”

Maria Kordowska- I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Burmistrza Miasta Pułtusk „ Wszyscy dbamy o środowisko naturalne”

Maria Kordowska -  wyróżnienie  w konkursie wiedzy  w  X Gminnym Konkursie Papieskim 

Klasa VI SP

Rozalia Mitkowska- II miejsce w gminnym  konkursie matematycznym „O liczydło Burmistrza Miasta Pułtusk”

Marta Gralewska- I miejsce w gminnym konkursie ekologicznym „Ziemia naszym domem”

Rozalia Mitkowska- II miejsce w gminnym konkursie ekologicznym „Ziemia naszym domem”

Daria Wasilewska – wyróżnienie w gminnym konkursie ekologicznym „Ziemia naszym domem”

Marta Gralewska - V Gminna Gala Profilaktyki Lokalnej pod hasłem „Życie na skrzydłach przyjaźni – życiem bez uzależnień”.- I miejsce

Rozalia Mitkowska- wyróżnienie  w konkursie wiedzy  w  X Gminnym Konkursie Papieskim 

Agata Wójcik, Klaudia Godlewska, Milena Siemek i Magdalena Wielgolewska- II miejsce w  gminny konkurs historyczny „ Wyścig po historię”

Julia Kordowska, Klaudia Godlewska i Weronika Stańkowska- I miejsce w „ V Gminnej Gali Profilaktyki Lokalnej”

Magdalena Wielgolewska-  II miejsce w konkursie wiedzy i II miejsce konkursie literackim w X Gminnym Konkursie Papieskim 

Klasa VII

Julia Kordowska - I miejsce – II edycja konkursu języka angielskiego „ O słownik Burmistrza Miasta Pułtusk”

Julia Kordowska- II miejsce w „ III regionalnym konkursie języka angielskiego 2017/2018”

Agata Wójcik, Klaudia Godlewska, Milena Siemek i Magdalena Wielgolewska- II miejsce w  gminny konkurs historyczny „ Wyścig po historię”

Julia Kordowska, Klaudia Godlewska i Weronika Stańkowska- I miejsce w „ V Gminnej Gali Profilaktyki Lokalnej”

Magdalena Wielgolewska-  II miejsce w konkursie wiedzy i II miejsce konkursie literackim w X Gminnym Konkursie Papieskim 

Klasa II PG

Piotr Wielgolewski – III miejsce w gminnym konkursie historycznym „Wyścig po historię”

Piotr Wielgolewski – III miejsce – w  gminnym konkursie „ Matematyka dla niepodległej”

Karolina Gralewska – III miejsce – w gminnym konkursie „ Matematyka dla niepodległej”

Monika Gralewska - wyróżnienie w  gminnym konkursie „Świąteczna bombka”

Klasa III PG

Agnieszka Wiśniewska, Alicja Wójcik i Natalia Dytrych- III miejsce w  gminnym konkursie historycznym „Wyścig po historię”

Agnieszka Wiśniewska i Natalia Dytrych – w gminnym konkursie „ Matematyka dla niepodległej”

Maciej Kaźmierczak

22 czerwca 2018 roku w sali gimnastycznej  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Witolda Pileckiego w Przemiarowie odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018.

Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej, II i III Gimnazjum, oraz rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły.  

Przewodniczący Rady Rodziców pan Ryszard Myszor podziękował pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom, oraz rodzicom za całoroczną współpracę.

Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV - VII, oraz IIG i IIIG. Następnie odbyło się uroczyste pożegnanie klasy III gimnazjum. 
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.
 

W dniu dzisiejszym tj. 18.06.2018 uczniowie z naszej szkoły uczęszczający na zajęcia taneczne prowadzone przez panią Malwinę Gorczyńską zaprezentowali swoje umiejętności przed swoimi rodzicami i całą społecznością szkolną.

GALERIA ZDJĘĆ

Osiągniecia sportowe w PSP w Przemiarowie

roku szkolnym 2017/2018

 

19.09.2017r.- Pułtusk  - Biegi z okazji Dni Pułtuska

      III m.   sztafeta PSP 10 x 200 m w składzie:

  1. Maja Kordowska
  2. Jakub Lesiński
  3. Monika Kordowska
  4. Szymon Królicki
  5. Kinga Borucka
  6. Piotr Karpiński
  7. Marta Gralewska
  8. Karol Sztreja
  9. Klaudia Godlewska
  10. Artur Ciecierski

W biegu indywidualnym

         II m  -bieg na  400m zajął Jakub Lesiński kl. III

         I m  -  bieg na 800 m zajęła Marta Gralewska kl. VI

         II m  - bieg na  800 m zajęła Milena Siemek kl. VII

21.09.2017r. Pułtusk – Czwartki Lekkoatletyczne

 III m   - 300m  Jakub Lesiński kl. III

   I m   - skok w dal  Piotr Karpiński kl. V

   II m  -  bieg na 60 m Piotr Karpiński

   II m  - bieg na 300 m Maria Kordowska kl. V

   I m  -  bieg na 1000 m Otłowski Bartłomiej kl. V

   III m  -  bieg na 300 m Wysocka Zuzanna kl. V

   I m   -  piłeczka pal.  Ciecierska Aneta kl. VI

   III m  -  skok w dal  Ciecierska Aneta

    I m  -  skok w dal  Gralewska Marta kl. VI

    I m  -  bieg na 600 m Gralewska Marta

    III m – piłeczka pal.  Gralewska Marta

    I m  -  skok w dal Karol Sztreja  kl. VI

    III m  -  bieg na 60 m Karol Sztreja

 

          17.04.2018r. Pułtusk – Czwartki Lekkoatletyczne - wiosenne otwarcie

 

   I m   - skok w dal  Karpiński  Piotr kl. V

   II m  -  bieg na 60 m  Karpiński Piotr

   II m  - pił. pal. Wasielewski Karol  kl. V

   III m  skok w dal Wasielewski Karol  kl. V

   II m   -  pił. pal.  Ciecierska Aneta kl. VI

   III m  -  skok w dal  Ciecierska Aneta

   II m  - skok wzwyż Ciecierska Aneta

   III m - bieg na 300 m  Ciecierska  Aneta

    I m  -  skok w dal  Gralewska Marta kl. VI

    I m  -  bieg na 300 m Gralewska Marta

    III m – skok wzwyż   Gralewska Marta

    I m  -  skok w dal Karol Sztreja  kl. VI

    III m  -  bieg na 60 m Karol Sztreja

    I m - skok wzwyż Mitkowska Rozalia kl. VI

    II m  - skok w dal Mitkowska Rozalia

    III m - bieg na 600 m Kordowska Aneta kl. VI

    III m - pił. pal.  Kozarzewski Jakub   kl. VI

 

15.05.2018r. Pułtusk - Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce kl. VII i II, III G

 

                  I m bieg na 1500m Damian  Adamczyk  kl. III G

                  I m rzut oszczepem Damian Adamczyk  kl. III G

                  III m skok wzwyż Damian Adamczyk   kl. III G

                  III m bieg na 1500m Szymon Dytrych kl. III G

                  II m pchnięcie kulą  Adrian Obrębski  kl. II G

 

28.05.2018r. - Pułtusk -  Mistrzostwa Powiatu  w Czwartkach Lekkoatletycznych

 

                  I m   - skok w dal  Piotr Karpiński kl. V

                  I m  -  bieg na 60 m Piotr Karpiński

                  II m  - rzut piłeczką palantową Karol Wasielewski kl. V

                  III m   -  rzut piłeczką palantową Ciecierska Aneta kl. VI

                  II m  -  bieg na 300 m Ciecierska Aneta

                  II m  -  skok w dal  Gralewska Marta kl. VI

                  I m  -  bieg na 300 m Gralewska Marta

                  II m  - bieg na 600 m Aneta Kordowska kl. VI

                  I m – bieg na 600 m Rozalia Mitkowska kl. VI

                  II m - skok wzwyż  Rozalia Mitkowska

                  II m  -  skok w dal Karol Sztreja  kl. VI

                  III m  -  bieg na 60 m Karol Sztreja

 

Kwalifikacje do Łodzi Mistrzostwa Polski  16 - 17. 06. 2018r.

Karpiński Piotr bieg na 60 m

Ciecierska Aneta bieg na 300 m

Gralewska Marta skok w dal

Sztreja Karol  skok w dal

 

09.06.2018r. -Teresin -Mistrzostwa Mazowsza

 

        III m w biegu na 60 m Karol Sztreja

 

 

W dniach od 14.05.2018 r. do 14.06.2018 r. w naszej szkole miała miejsce zbiórka makulatury. Wszystkie klasy włączyły się w akcję walcząc o główną nagrodę.  Całkowity dochód ze sprzedaży makulatury zasili budżet Samorządu Uczniowskiego. Łącznie zebraliśmy 880 kg makulatury. Poniżej przedstawiamy ilość makulatury zebrane przez poszczególne klasy:

Klasa I - 20kg

Klasa II - 10kg

Klasa III - 200kg - I miejsce (13,33 kg/osobę)

Klasa IV - 50kg

Klasa V - 180kg - II miejsce (12 kg/osobę)

Klasa VI - 90kg

Klasa VII - 140kg

Klasa IIg - 60kg

Klasa IIIg - 130kg - III miejsce (10,83 kg/ osobę)

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję!!!

GALERIA ZDJĘĆ