W związku z zaistniałą sytuacją sanitarno- epidemiologiczną i wprowadzeniem nauczania zdalnego do szkół w naszej placówce dostępna jest w dalszym ciągu pomoc i wsparcie pedagoga szkolnego, z którym można kontaktować się:

  • drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • za pomocą aplikacji Messenger

  • online za pomocą Google Classroom- po wcześniejszym ustaleniu terminu .

Możliwy jest również kontakt telefoniczny bądź indywidualny na terenie szkoły po wcześniejszym ustaleniu terminu z pedagogiem szkolnym. Numer telefonu można uzyskać w sekretariacie szkoły lub podczas kontaktu drogą elektroniczną.

Pedagog pełni dyżur codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach:

---poniedziałek, środa, czwartek-- 8.30-12.00

---wtorek, piątek—8.00- 10.30.