22 listopada dwie dziewczęce drużyny, reprezentujące PSP i oddział gimnazjalny naszej szkoły, w składzie: Julia Kordowska, Weronika Stańkowska, Klaudia Godlewska i Marta Gralewska oraz Magdalena Stępniewska, Wiktoria Wiśniewska, Agnieszka Wiśniewska i Oliwia Stańkowska pod opieką p. Moniki Elak i p. Macieja Kaźmierczaka wzięły udział w V Gminnej Gali Profilaktyki Lokalnej. Tym razem konkurs odbył się pod hasłem ,,Życie na skrzydłach przyjaźni- życiem bez uzależnień". Po zeszłorocznym zwycięstwie uczennic gimnazjum mieliśmy apetyt na kolejny sukces. Dziewczęta zmagały się z konkurencją w dyscyplinach sportowych, konkursach wiedzowych i plastycznych . Ostatecznie dziewczęta z PSP zajęły I miejsce w kategorii szkół podstawowych natomiast uczennicom gimnazjum, mimo włożonego wysiłku, niestety nie udało się zdobyć miejsca na podium. Dziewczętom biorącym udział serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły .

Zdjęcia