W imieniu Rady Rodziców naszej szkoły życzę Pani Dyrektor, nauczycielom i pracownikom, uczniom i przedszkolakom oraz ich rodzicom, aby cud Bożego Narodzenia napełnił wszystkich nadzieją na lepsze jutro, ożywił w nas to, co może już przygasłe, obudził to co w nas uśpione. Niech w domu będzie jak w niebie a prezenty, dobre jedzenie i bliskość rodziny niech nam zrekompensują brak zimy i nietypowe ferie.

    Życzę Wam dużo zdrowia i abyśmy jak najszybciej powrócili do normalnej nauki w szkole.

    Korzystając z okazji bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom za trud i własną inwencję w docieraniu do umysłów naszych dzieci na odległość.

    Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia w szkole.

 

                                                              Przewodniczący RR przy ZS-P w Przemiarowie