Niech uśmiech na Twojej twarzy zagości, bo dzisiaj jest Dzień Życzliwości.

19 listopada, oczywiście zdalnie, zaprosiłam uczniów klasy II do udziału w projekcie z okazji Dnia Życzliwości. Dzień rozpocząć mieli od radosnego powitania członków swojej rodziny. Następnie usystematyzowali sobie wiedzę na temat tego, kogo możemy nazwać życzliwym, czym się taka osoba charakteryzuje i jakie znamy zasady życzliwości. Projekt rozpisany był na kilka dni i wymagał również zaangażowania pozostałej rodziny. Zachęciłam dzieci do wykonania pracy plastycznej, której dominującymi elementami miały być uśmiechy,słońca i serduszka.

Każdy z nas potrzebuje szacunku, ciepłego uśmiechu, miłego słowa i gestu od innych. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą wypuścimy w świat, wróci do nas ze zdwojoną mocą, nie tylko od święta, naprawdę warto.

Z najlepszymi życzeniami:

Koordynatorzy projektu:Dorota Głuszewska, Rodzice uczniów klasy II

A oto prezentuję wam prace uczniów, którzy odpowiedzieli na moją propozycję.


Galeria prac