Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy naszej szkoły.
Ostatnia zbiórka pieniędzy na leczenie Zosi Pawłowskiej pokazała, że zaangażowanie społeczności lokalnej prowadzi do osiągnięcia niemożliwych na początku celów. Zosia pakuje się już na wyjazd. Pomóżmy zatem "spakować" walizki kolejnemu maluchowi - Marcelowi Czyżewskiemu, dla którego szansą jest również leczenie w Stanach Zjednoczonych.
Marcel urodził się hipoplazją obu rączek. Nie ma paliczków i przestrzeni międzypalcowych. Jedyną szansą na sprawną przyszłość są skomplikowane operacje. Takiego leczenia zgodzili się podjąć specjaliści z Paley European Institute.
Dla rodziców Marcela dużą barierą są koszty operacji... Operacji, które przebiegać będą etapami... Pierwszy etap czeka go już w połowie października 2020r. Drugi został zaplanowany na grudzień. Trzeci oddzielny w wieku 6-8lat.
Jak już wyżej wspomniano, na drodze do szczęścia Marcela stoją pieniądze - które trzeba zebrać możliwie jak najszybciej. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na udział w zbiórce pieniędzy. Założyliśmy ponownie skarbonkę na portalu siepomaga.pl, do której można wpłacać darowizny oraz do której kierowane będą wpłaty z licytacji różnych przedmiotów (ofiarowanych przez pracowników placówki oraz inne chętne osoby).
Zachęcamy zatem do przyłączenia się do akcji!!! Sprawmy, by maluch mógł być samodzielny !!!  Razem nam się uda!!!!!
Na portalu facebook dzielna mama Marcela utworzyła grupę z licytacjami. Zachęcamy do dołączenia do niej i zaproszenia znajomych. Im jest nas więcej, tym lepiej !!!!