DZIEŃ RODZINY - jedna z ważniejszych uroczystości szkolnych.

             6 czerwca 2019 roku w szkole  obchodziliśmy Dzień Rodziny. O godzinie 10.00 sala gimnastyczna zapełniła się miłymi gośćmi. Uroczystość rozpoczęła się występami uczniów klasy I. W odświętnych strojach dzieci prezentowały talenty śpiewając piosenki, recytując wiersze. Wszystko dla swoich rodziców. Klasa II  przedstawiła  bajkę pt. ,,Ukryty skarb”, piosenki i zagrała na fletach m.in. ,,Sto lat”. Były też piosenki, śmieszne scenki i ,,Familiada” w wykonaniu trzecioklasistów. Rodzice z dumą i łzami w oczach przysłuchiwali się pięknej recytacji wierszy, która przeplatała się z wesołymi  piosenkami.

To wyjątkowe święto było okazją do bliższego poznania oraz do wyrażenia podziękowania za trud Rodziców, jaki włożyli w wychowanie swoich pociech. Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na Rodziców czekała niespodzianka – własnoręcznie przygotowane  przez dzieci z poszczególnych klas prezenty.

Wszystkim Kochanym Rodzicom

życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności!

Galeria zdjęć