Galeria zdjęć

W poniedziałek 3 czerwca 2019r. w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka połączony z Dzień Sportu.

Na początku wystąpiła grupa taneczna dziewcząt z klas IV, V i VI, która tanecznym krokiem rozpoczęła Dzień Dziecka. Był - tor przeszkód, przelewanie wody z jednej butelki do drugiej, pociąg - gdzie każdy uczeń miał do wykonania inne zadanie.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i sportową rywalizacją uczestniczyli w konkursach i zabawach zgodnie z zasadami fair-pley.

Dzieci uczyły się współpracy w zespole, pokonywania własnych słabości

i sportowej rywalizacji poprzez zabawę.

A to wyniki:

W klasach I -III, pierwsze miejsce zajęła klasa II.

W klasach IV - VI, pierwsze miejsce zajęły klasy V i VI.

Był również konkurs na najładniejszy plakat o tematyce sportowej - I miejsce zajęła klasa V. Dzień Dziecka i Dzień Sportu skończył się rozegraniem meczy w piłkę nożną w kategorii kl. III G, VIII, VII i kl. IV, V, VI.

Dużą niespodzianką dla przedszkolaków i dzieci z klas  I - IV były dmuchane zamki, w których dzieci się wyśmienicie bawiły. Należy jeszcze dodać, że w tym roku  sponsorzy również  nas nie zawiedli: hurtownia NEGRESKO, Pan Sławomir Białczak, Pan Michał Ausfeld. Serdecznie dziękujemy.

Marzena Galas